معرفی یک DANGER GAME
در اولین هفته میخواهیم یه DANGER GAME معرفی کنیم

DANGER GAME  این هفته کسی نیست جز   علی قاسم زاده .

متولد 25/5/1374 در شهر حاجی اباد 

وی سابقه 5 سال گیم به صورت حرفه ای رو دارد میشه گفت از خوره های گیمه دیگه تقریبا بازی نیست که تموم نکرده

از بازیهای مورد علاقه میتوان به

CALL OF DUTY 4(البته انلاین) GENERAL .STRONGHOLD  و تقریبا تمام بازیهای فکری و استراتژی اشاه کرد

در بازی CALL OF DUTY  متخصص گرفتن رگبار کوچکه که کار بسیار مشکلیه

از رکوردهای او میتوان به امار بازی CALL OF DUTY  در بازیهای بین گیم نتی اشاره کرد که در ان بازی  31بارحریف رو کشته(حریف یعنی نخبگان  CALL OF DUTY ) و فقط 1 بار کشته شده بود که هنوز این رکورد  شکسته نشده

در بازی GENERAL از کشورهای مورد علاقه وی میتوان به ارتش رباتهای امریکا و نیروی هوایی امریکا اشاره کرد

او علاقه خاصی به حمله همه جانبه به حریف داره در این نوع حمله بار فشار اوردن از همه سمت طراحی شده . که حریف فقط با یه اشتباه شکست میخوره   

در اخر میتوان گفت که او جزء نخبه های گیم نیست بلکه جزء بهترین گیمر هاست یعنی همان DANGER GAME خودمون

[ شنبه بیست و دوم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 2:6 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

ایا میدانید؟
ایا میدانید بمب شرکت مرسدس بنز به نام Biome طراحی و ساخته شده

 

این شرکت آلمانی در نمایشگاه امسال خودروی لس‌آنجلس از مدل مفهومی خود با نام BIOME رونمایی کرد که دارای ظاهری بسیار چشمگیر است. این خودرو درکارلسبد، استدیوی طراحی پیشرفته مرسدس بنز در کالیفرنیا طراحی شده است. مرسدس بنز قصد داشته با طراحی این خودرو پنجره‌ای تازه‌ای را به سمت صنعت خودروسازی آینده باز کند و ایده‌هایی متفاوتی را در زمینه رانندگی آسوده‌تر و حمل‌ونقل سبز مطرح کند.

طرح جدید خودروی بنز می‌تواند خودرویی باشد که شاید همه انسانها آرزوی داشتنش را داشته باشند. خودرویی که به گفته شرکت سازنده اش در کارخانه تولید نمی‌شود بلکه قطعات مختلف آن از دانه های گیاهی رشد می‌کند؛ البته تا چند نسل آینده!

خودروی “Biom” که طرح ابتدایی آن در رقابت جنجالی طراحی خودروی لس آنجلس به نمایش گذاشته شده است بیشتر به خودروهایی شباهت دارد که در سری جنگهای ستاره ای دیده می‌شدند. Biom چهار سرنشینه بوده و صندلی های آن به شکل الگوی الماس در کنار یکدیگر قرار داده شده اند.
شگفت انگیزترین بخش درباره Biom این است که بنز اعلام کرده خودروی جدیدش نه در کارخانه، بلکه از دانه های گیاهان رشد می‌کند. شاید در ابتدا این گفته کمی‌غیر معقول به نظر بیاید اما مطمئن باشید توضیحات بیشتر کارخانه بنز نیز نمی‌تواند شدت شگفت انگیزی این ایده را کاهش دهد.
در ساخت بخشهای مختلف Biom که وزن آن در حدود ۳۹۴ کیلوگرم تخمین زده شده، از دانه های درختانی استفاده خواهد شد که به واسطه مهندسی ژنتیکی می‌توانند به شکل قطعات خودرو رشد کنند و سوخت آن نیز ماده ای به نام نکتارزیستی ۴۵۳۴ است، ماده ای که هیچ آلودگی زیست محیطی به وجود نمی‌آورد.
پوششهای پارچه ای Biom نیز نسوج کاملا زیستی خواهند بود که باز هم از دانه های گیاهی تراریخته رشد خواهند کرد و در میان جاده، تنها محصول جانبی که از کارکردن موتور این خودرو به وجود می‌آید، اکسیژن خواهد بود.
دانه هایی که رشد آنها این خودرو را به وجود خواهد آورد در لابراتوارها کشت داده شده و فیبرهای زیستی نام دارند که از فلز و پلاستیک سبک وزنتر بوده اما استحکام آنها بیشتر از فولاد است. با این حال جالب است بدانید که محصول نهایی، یعنی خودروی کامل Biom به صورت زیستی کاملا تجزیه پذیر است؛ زمانی را تصور کنید که خودروهای فرسوده به صورت خود به خود به طبیعت بازگردند.

به گفته هوبرت لی، رییس استودیوی کارلسبد این خودروی مفهومی در فضایی ارگانیک مانند دانه‌ای در گلخانه رشد می‌کند. تنها آلایندگی این خودرو در مسیرهای جاده‌ای اکسیژن بوده و در ساخت آن نیز از مواد کامپوزیت استفاده شده است.

این خودرو ظرفیت حمل چهار سرنشین را داشته و طول این خودرو کوچکتر از کلاس C مرسدس بنز و پهن‌تر از مرسدس بنز GL است.

این خودرو همچنین دارای بدنه‌ای از بیوفیبر بوده که باعث شده وزن خودرو پایین بماند. وزن این خودرو ۸۷۵٫۵ پوند معادل کمی بیش از ۳۹۷ کیلوگرم است.
به گفته شرکت بنز، بخش داخلی Biom از یک DNA که بر روی ستاره جلویی بنز قرار دارد رشد کرده و بخش خارجی آن از دانه ای که بر روی ستاره پشتی قرار دارد، شکل خواهد گرفت. بر اساس گزارش گیزمگ، ستاره های بنز در هر یک از این بخشها مطابق با سلیقه مشتریان دستکاری ژنتیکی می‌شوند و خودرو زمانی که کدهای ژنتیکی آن با کپسول دانه ها ترکیب می‌شود، آغاز به رشد می‌کند. همچنین چرخهای خودرو نیز از چهار دانه مجزا رشد خواهند کرد.
به نظرتان این طرح کاملا تخیلی و غیر ممکن می‌آید؟ شاید این طور باشد، اما خواسته اصلی رقابت طراحی خودرو در لس آنجلس، تفکر و تصور فراتر از حد منطق است که Biom نیز این شرط را به خوبی رعایت کرده است.

 هنوز قیمت نهایی این خودرو مشخص نشده است اما پیش بینی ها حکایت از ان دارد که بمب بنز گران ترین خودروی جهان خواهد بود

[ دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 1:21 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

جالب انگیز هفته اول
طرف (سلمان فارسی)نه نه نه ببخشید اشتباه شد(س.م)بعد از مسابقه call of duty 4 میره کلوپشون .

صاحب کلوپ ازش میپرسه نتیجه بازی چی شد میگه با فجاحت باختیم .

صاحب کلوپ دوباره میپرسه آمارت چی بود.(س.م) با خوشحالی میگه من که نفر اول کلوپ بودم ۱۲تا DANGER GAME کشتم و ۵۳ بار هم مردم تقریبا ۴۱ امتیاز منفی داشتم

صاحب گیم نت با نهایت خوشحالی میگه ۱۲ تا؟!!!!!!!!!!!!!!! سابقه نداشته.  ای ول تو هم مثل(احمد بی باک) نه نه نه دوباره ببخشید تو هم مثل (ا.ش) رفتی جزء نخبه های    CALL IF DUTY 4 یادت باشه اسمتو تو وبلاگمون بزنم

 

[ دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 0:45 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

مروری بر نتایج مسابقات بین گیم نتی
دومین دور مسابقات بین گیم نت قلعه و PESدر جریان است. در دور اول که عیدسال ۱۳۸۹ برگزار شد گیم نت قلعه در دو بازی برگزار شده یعنی COUNTER و

CALL   OF DUTY 4موفق به پیروزی با امار بالا شد

در دور دوم بازیها در اولین مسابقه گیم نت PESموفق شد نتیجه دلخواه را بدست اورد ودر بازی دوم که call of duty 4 بود DANGER GAME های گیم نت قلعه موفق شدند در سه دور با نتایج خیره کننده

گیم نت قلعه                                             گیم نت pes

1650--------------------- ۳۴۰                        

2250---------------------۷۸۰                                 

1510---------------------  ۹۳۰                               

به برتری دست یابند.

  DANGER GAME های قلعه عبارت هستند از:

DANGERGAME 1                  علی رضا اطاعت

DANGERGAME 2                  علی قاسم زاده

DANGERGAME 3                  امین عسکری

DANGERGAME 4                  مهدی قنبری

DANGERGAME 5                  حسام الدین اسدپور

در مسابقه سوم یعنی STRONGHOLD نیز گیم نت قلعه در دور اول با نتیجه ۲بر ۰ به پیروزی دست یافت در دور برگشت بازی. بدلیل رعایت نکردن قوانین از جانب گیم نت PES مسابقه لغو گردید .

در اخرین بازی برگزار شده یعنی فوتبال نیز گیم نت قلعه موفق به پیروزی گشت

تا این مرحله از بازیهای برگزار شده گیم نت قلعه از چهار بازی موفق به پیروزی در ۳ مسابقه  و گیم نت pes تنها در ۱ بازی برنده شده 

[ دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 0:0 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

مسابقه هفته(1)

طرز برگزاری مسابقه هفته

{توضیحاتی در مورد یک بازی یا فیلم داده میشود  بازدید  کنندگان  با حدس زدن نام بازی یا فیلم برنده آن محصول میشوند } 

 تصویر بازی


.....داستان حول محور شهری به نام The Ark می گذرد. این شهر خیالی كه در سن فرانسیسكو ساخته شده، قرار بوده که مدینه فاضله ای برای مردم باشد كه فقط 5000 نفر در آن زندگی كنند، ولی جمعیت مردم طی چند سال به 50000 نفر افزایش یافت و نتیجه كمبود غذا، پوشاك و وضعیت اقتصادی بد شد. در این بین، گروهی به نام Resistance شكل گرفت تا علیه دولت و مشكلات آن ایستادگی كند. این گروه خود را به اسلحه های پیشرفته مجهز كرد و به جنگ دولت رفت. از آن طرف دولت هم با تشكیل گروهی به نام Security سربازهای خبره ای را استخدام كرد تا علیه Resistance برخیزند. داستان بازی همین موضوع ساده و بسیار كلیشه ای را مطرح می كند . از آن دسته بازی هایی است كه با ارائه یك پیش زمینه داستانی، تمام مراحل خود را توجیح می كند،

.....قصد داشت با تركیب گیم پلی بازی های بزرگی چون Mirror's Edge ،Killzone و Borderlands عنوانی بلند پروازانه خلق كند كه متأسفانه در هر بخش از آن ما شكست را مشاهده می كنیم. در ابتدای بازی از شما سوال می شود كه آیا دوست دارید The Ark را نجات دهید و یا از آن فرار كنید. اگر قصد نجات آن را داشته باشید، به گروه Security ملحق می شوید و اگر قصد فرار از آن را دارید، به گروه Resistance خواهید پیوست. حال باید با انتخاب جبهه مورد نظر، شخصیت خود را خلق كنید. طراحی خوبی در این بخش شده و شما می توانید کوچك ترین جزئیات را تغییر دهید و شخصیت خود را بسازید و در طول بازی با جمع آوری امتیاز بیشتر به طور مثال لباس و یا خالكوبی جدیدی آزاد كنید.

سبک: Action/Shooter/First-Person/Sci-Fi

سازنده: Splash Damage

ناشر: Bethesda Softworks

پلتفرم: pc

سال تولید ۱۰/۵/۲۰۱۱

به قید قرعه به یک نفر همین بازی تقدیم میشود

جواب را به ایمیل زیر ارسال نمایید

sm13521@yahoo.com

[ یکشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 22:33 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

لوتار هربرت ماتیوس

 

لوتار هربرت ماتیوس در تاریخ 21 مارس سال 1961 در ارلانگن آلمان به دنیا آمد

ماتیوس فوتبال را در تیم اف.ث. هرتسوگنارش آغاز کرد. از سال 1979 تا 1984 نیز در بوندس‌لیگا و باشگاه بوروسیا مونشن گلادباخ بازی می‌کرد. اوج دوران فعالیت باشگاهی‌اش سال‌های 1984 تا 1988 و نیز 1992 تا 2000 در بایرن مونیخ، و 1988 تا 1992 در اینتر میلان ایتالیا بود.

ماتیوس از فصل 02/2001 به کار مربیگری مشغول است.

راپید وین اتریش

اولین تیم او به عنوان مربی اس.کا. راپیدوین بود (6 سپتامبر 2001 تا 10 مه 2002). با این تیم وینی رده هشتم جدول لیگ فوتبال اتریش را به دست آورد،‌ بدترین رده از زمان تاسیس این باشگاه اتریشی در سال 1911. بلافاصله بعد از آن به دلیل اظارات علنی‌اش علیه باشگاه از این تیم اخراج شد، بدون این که باقی‌مانده دستمزدش پرداخت شود. تلاش‌های او هم برای گرفتن دستمزد و مزایایش که مبلغی حدود 2 میلیون یورو می‌شد، به جای نرسید.

 

تیم بعدی وی اف.کا. پارتیزان بلگراد بود (22 دسامبر 2002 تا 13 دسامبر 2003). او این تیم را به قهرمانی لیگ کشور صربستان- مونته‌نگرو رساند و توانست این تیم را به لیگ قهرمانان اروپا برساند.

ماتیوس سه فرزیند دارد، دو دختر از اولین ازدواجش با سیلویا (1992 – 1981) و یک پسر از ازدواج دومش با لولیتا مورنا (1999 – 1994). در نوامبر سال 2003 با ماریانا کاستیچ صرب ازدواج کرد و در پایان ماه نوامبر 2007 طلاقش از وی را اعلام کرد. مدتی بعد از آن در اول ژانویه 2009 با کریستینا یلیانا چدوینوا از اوکراین که 26 سال هم از خودش کوچک‌تر بود ازدواج کرد و درژانویه 2010 از وی جدا شد.این چهارمین ازدواج وی بود.

از موفقیت های او در سطوح مختلف میتوان به:

باشگاهی:

قهرمان باشگاه‌های آلمان (7 بار): 85/1984، 86/1985، 87/1986، 94/1993، 97/1996، 99/1998، 2000/1999 با بایرن مونیخ

قهرمان باشگاه‌های ایتالیا (1 بار): 89/1988 با اینتر میلان

قهرمان جام حذفی آلمان (2 بار): 86/1985، 98/1997 با بایرن مونیخ

قهرمان سوپرجام آلمان (1 بار): 1987 با بایرن مونیخ

قهرمان جام اتحادیه آلمان (3 بار): 1997، 1998، 1999 با بایرن مونیخ

قهرمان جام فوجی (2 بار): 1994، 1995 با بایرن مونیخ

قهرمان سوپر جام ایتالیا (1 بار): 1989 با اینتر میلان

قهرمان جام یوفا (2 بار): 91/1990 با اینتر میلان، 96/1995 با بایرن مونیخ

نایب قهرمان جام یوفا (1 بار): 80/1979 با بوروسیا مونشن گلادباخ

نایب قهرمان لیگ قهرمانان اروپا (2 بار): 87/1986، 99/1998

تیم ملی:

قهرمان جهان: 1990

نایب قهرمان جهان: 1982، 1986

قهرمان اروپا: 1980

افتخارات شخصی:

مرد سال فوتبال جهان به عنوان تنها فوتبالیست آلمانی: 1990، 1991

مرد سال فوتبال اروپا: 1990

مرد سال فوتبال آلمان: 1990، 1999

دریافت نشان لیاقت ایالت بایرن: 2001

عضویت در فیفا 100

عضو فهرست 125 فوتبالیست برتر زنده دنیا: 2004

 

عکسی از این بازیکن در ادامه مطلب...

[ شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 23:28 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

پیش نمایش Battlefield 3 + عکس+دنلودقسمتی از بازی

در بازاری که مردم از روی عادت کال دیوتی مي‌خرند و بازی مي‌کنند، برهم زدن این عادت کار سختی است. اما با رونمایی از بازی Battlefield 3 در “کنفرانس سازندگان بازی‌های کامپیوتری 2011” خیلی‌ها ادعا کردند فقط BF3 مي‌تواند کال آو دیوتی را کنار بزند.

EA در سال 2005 بازی “بتلفیلد 2” را منتشر کرد. این بازی گام بزرگی در بازی‌های مولتی پلیر محسوب مي‌شد. ویژگی مهم بتلفیلد که حساب آن را از بازی‌های مشابه جدا مي‌کند، امکان استفاده از تانک و هلیکوپتر و هواپیما در بازی است. از آن زمان تاکنون نسخه‌های مختلفی از بتلفیلد از جمله Bad Company منتشر شده است، اما در پاییز 2011 بتلفیلد 3 سرانجام بعد از شش سال منتشر مي‌شود.

بتلفیلد 3 جزء بهترین بازی‌های مولتی پلیر امسال خواهد بود، اما DICE سازنده سری بتلفیلد این بار حالت داستانی پرفراز و نشیبی را در بازی گنجانده است. داستان بتلفیلد 3 در سال 2014 و در نقاط مختلف جهان از جمله خاورمیانه اتفاق خواهد افتاد.

اما گرافیک بازی بیش از هرچیز توجه بازیکنان و رسانه‌ها را به خود جذب کرده است. بتلفیلد 3 بر پایه موتور گرافیکی Frost Bite 2 ساخته شده که ساخت خود این موتور گرافیکی سه سال طول کشیده است. بسیاری از رسانه‌ها اعلام کرده‌اند بتلفیلد 3 بهترین گرافیک سال 2011 را خواهد داشت و حتی از کرایسیس 2 هم بهتر خواهد بود.

بتلفیلد 3 آنقدر در همین مرحله از تولید دیدنی از کار درآمده است که یکی از کارکنان Infinity Ward، یکی از سازندگان سری کال آو دیوتی اعلام کرد بتلفیلد گرافیک بهتری از “مادرن وارفر 3” خواهد داشت. دمویی که از این بازی منتشر شده است ظرفیت بازی بتلفیلد 3 و موتور گرافیکی آن را نشان مي‌دهد. انیمیشن بازی نرم و روان است و حداقل در دموی بتلفیلد 3 خبری از افت سرعت حرکت فریم‌ها نیست. حرف زدن، راه رفتن، دویدن و واکنش شخصیت‌ها بیش از هر بازی دیگری به واقعیت نزدیک شده و در کل همه چیز خیره‌کننده است. البته طبیعی است که نسخه PC بازی خوش آب و رنگ تر از نسخه PS3 و Xbox 360 خواهد بود.

نقد

برخلاف بتلفیلد 2، در قسمت جدید بازی مي‌توانید سینه خیز روی زمین دراز بکشید. علاوه بر این اگر هم‌تیمی‌تان زخمی شد، مي‌توانید خود را به او برسانید و نقطه امنی برای مداوای او پیدا کنید. هدف‌گیری بازی هم مانند کال آو دیوتی است، به طوری که وقتی اسلحه را سوی دشمن نشانه مي‌گیرید، دوربین کمی زوم مي‌شود تا دقیق‌تر هدف‌گیری کنید. در قسمت پایانی دمو شخصیت اصلی کنار اتومبیلی پناه گرفته و یکی از هم‌تیمی‌هایش به او مي‌گوید دشمنی را که طبقه دوم یکی از خانه‌های دور و اطراف کمین کرده هدف قرار دهد، اما در همان لحظه یک موشک آر پی جی به اتومبیل برخورد مي‌کند و شخصیت بازی از پی قدرت انفجار اتومبیل به عقب پرت مي‌شود. همه چیز در بتلفیلد 3 به واقعیت نزدیک شده است و در عین حال سازندگان بازی در واقع گرایی بازی زیاده‌روی نکرده‌اند.

پاییز امسال دنیای بازی‌های تیراندازی اول شخص با انتشار بتلفیلد 3 جان تازه‌ای خواهد گرفت.

 

 برای دانلود قسمتی از بازی بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://s1.picofile.com/file/7111730856/bf3_faultline_ep2_pegi_en_web_1080p30_1.avi.html

عکسهایی از این بازی درادامه مطلب...


ادامه مطلب

[ شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 23:14 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

جایی برای پیرمردها نیست+عکس

فیلم هفته" جایی برای پیرمردها نیست" کارگردان برادران کوئن

جایی برای پیرمردها نیست " ( No Country for Old Men ) آخرین فیلم برادران کوئن تصویرگر بی رحم ترین قاتل سینما ، موفق به بردن چهار جایزه اسکار 2008 شد .

پس از این موفقیت حرفها و حدیث های زیادی به گوش رسید . عده ای آنرا فیلمی تجاری می دانند و عده ای دیگر آنرا ممتاز ترین فیلم سال بشمار می آورند . نکته قابل تامل برای من این بود که این فیلم نه در میان بخشی از اهالی سینما و قشر روشنفکر جایگاه خوبی پیدا کرد نه در میان مخاطبان عام به محبوبیت قابل قبولی رسید .

تعدادی از مخاطبان خاص آنرا تعقیب و گریزی هالیوودی می دانند ! و از فیلم گلایه می کنند و عده ای از مخاطبان عام با پایان باز , و غیر منتظره ی آن مشکل دارند ( پایانی که قهرمان خوب ، قهرمان بد را در یک نبرد تنگاتنگ از میان نمی برد یا بر عکس ).

راوی این فیلم یک پلیس دلسوز و مسئول بنام " اد تام " است ( با بازی تاملی جونز ) . این در حالیست که خود راوی تا دقیقه 28 در فیلم هیچگونه حضوری ندارد و قبل از آن شاهد پردازش دو شخصیت دیگر یعنی " چیگور " ( با بازی خاویر باردم ) و " لولین " ( با بازی جاش بورلین ) هستیم . سبک پردازش و روایت بگونه ایست که به سختی می توان ارتباطی میان چیگور و لولین بر قرار کرد .

اما آنچه در نحوه ی روایت فیلم چشمگیر و مهم است ، نوعی منطق روایی است که بر اساس قرینه سازی و استفاده از تکنیک کاشت و برداشت ، شکل گرفته است . و گویی بدون دریافت و تفسیر این قرینه ها نمی توان کاملا روایت فیلم را متوجه شد .

بعنوان نمونه می توان ترفند لولین و مخفی کردن پول در کانال کولر و باز کردن کانال کولر توسط چیگور بوسیله یک سکه را به عنوان نیمه اول قرینه بخاطر سپرد . نیمه دوم آن هنگامی آشکار می شود که پس از مرگ لولین ، کلانتر ( اد تام ) شب هنگام به محل جنایت باز می گردد . در یکی از تک پلان های آن سکانس شاهد کانال کولر باز شده و چهار پیچ و یک سکه بر روی زمین هستیم و با وجود سکه می فهمیم که چیگور پولها را برداشته است .

نگاهی به برترین فیلم‌های برادران كوئن از «خون بیهوده» تا «جایی برای پیرمردها نیست»

خون بیهوده ( 1984 )

بزرگ كردن آریزونا (1987)

تقاطع میلر (1990)

بارتون فینك ( 1991 )

وكیل هاد ساكر (1994)

فارگو (1996)

لبووفسكی بزرگ (1998)

ای برادر كجایی؟ (2000)

مردی كه آن جا نبود (2001)

بی‌رحمی تحمل ناپذیر (2003)

قاتلین پیرزن (2004)

جایی برای پیرمرد‌ها نیست (2007 )

 

 

عکسهایی از این فیلم در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

[ شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 22:49 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

تاریخچه ی بازیهای کامپیوتر

 

تاریخچه ی کوتاه بازیها از سال 1989 تا سال 2007

 

1989– آتاری بازیهای Arcade یی با نامهای Hard Drivin’ و S.T.U.N Runner را عرضه میکند.بازی Exterminator از شرکت Gottlieb اولین بازی ایی میشود که از تصاویر تماما دیجیتالی شده برای صحنه های Background بازی استفاده میکند.دو کنسول دستی توسط شرکتهای نینتندو (Game Boy) و آتاری (Lynx) عرضه میشوند.کنسول Sega Genesis معرفی میشود.

 

1990 -- شرکت Maxis بازی Sim City ساخته ی Will Wright را عرضه میکند که اولین بازی در سری طولانی Sim محسوب میشود.شرکت نینتندو بازی Super Mario Bros 3 را عرضه میکند.دستگاه Game Gear توسط سگا در ژاپن عرضه میشود.بازی Final Fantasy توسط شرکت Square Soft در آمریکای شمالی عرضه میشود.

1991 – نینتندو کنسول Super Nintendo Entertainment System (SNES) و یا همان میکروی خودمان را در آمریکای شمالی عرضه میکند ! شرکت Capcom بازی Street Fighter II را عرضه میکند.سگا اولین نسخه ی بازی Sonic the Hedgehog را عرضه میکند و از شخصیت Sonic به عنوان نماد خودش استفاده میکند.شرکت الکترونیکی Philips دستگاه CDi و یا Compact Disk Interactive را عرضه میکند که از دیسکهای فشرده استفاده میکند.

 

1992 -- بازی Mortal Kombat از شرکت Midway عرضه میشود. بازی 7th Guest از شرکت Virgin Games تبدیل به پرفروشترین بازی کامپیوتری در آن زمان میشود. سگا بازی Virtua Racing را که یک بازی رانندگی سه بعدی بود عرضه میکند.

شرکت id Software با مدیریت جان کارمک بازی Wolfenstein 3D را عرضه میکند که اولین بازی اول شخص رسمی سه بعدی در تاریخ بازیهای کامپیوتری است.شرکت Virtuality بازی Dactyl Nightmare را که یک بازی Arcade بهمراه دستگاههای شبیه سازی مجاری (VR) بودند را عرضه میکند.

 

1993 – بازی شرکت Cyan با نام Myst عرضه شده و تبدیل به پرفروشترین بازی سیستمهای کامپیوتری تا سال 2002 میشود.شرکت id Software بازی Doom را عرضه میکند.سگا بازی Virtua Fighter که یک بازی مبارزه ایی سه بعدی بود عرضه میکند.سیستمهای خانگی جدیدی از جمله LaserActive CLD-A100 از شرکت Pioneer و Jaguar از شرکت آتاری عرضه میشوند.

1994 -- نینتندو بازی Donkey Kong Country را برای سیستمهای خانگی عرضه میکند. کنسولهای Sega Saturn و Sony Playstation در ژاپن عرضه میشوند.شرکت Blizzard بازی استراتژی همزمان Warcraft را عرضه میکند. شرکت سگا بازی Daytona USA را برای سیستمهای Arcade عرضه میکند که یک بازی رانندگی با تکنولوژی Texture Mapping عرضه میکند.کنسول خانگی Neo.Geo از شرکت SNK پدیدار میشود.

1995 -- کنسولهای Sony Playstation و Sega Saturn در آمریکای شمالی عرضه میشوند.شرکت نینتندو بازی Donkey Kong Country 2 : Diddy’s Kong Quest را عرضه میکند.شرکت Blizzard قسمت دوم بازی Warcraft را عرضه میکند.

 

1996 -- کنسول Nintendo 64 در ژاپن و آمریکای شمالی عرضه میشود.نینتندو همچنین کنسول دستی خاصی را با نام Virtual Boy عرضه میکند که دارای دو صفحه ی مختص برای هر کدام از چشمها بود و نگاه کردن هر چشم به این صفحه های جدا باعث تفاوت رنگی صفحه و ایجاد تصاویر سه بعدی درون چشم میشد.موسسه ی تکنولوژی DigiPen تبدیل به اولین موسسه ی آموزش ساخت بازیهای کامپیوتری میشود.

 

1997 -- کنسول Nintendo64 در اروپا و استرالیا عرضه میشود. شرکتهای فیلمسازی DreamWorks و Universal به همراه شرکت Sega اولین Arcade با نام GameWorks را در ایالت سیاتل برپا میکنند.بازی Tamogotchi از شرکت Bandai عرضه میشود.قسمت دوم بازی Myst با نام Riven از شرکت Cyan عرضه میشود. سگا بازی Top Skater را که یک بازی Arcade با یک Interface اسکیت بود عرضه میکند.نینتندو بازی Mario Kart 64 را عرضه میکند.بازی Ultima Online به عنوان اولین بازی MMORPG شروع به کار میکند.

1998 -- شرکت Konami اولین نسخه ی بازی Dance Dance Revolution را بهمراه اولین نسخه های بازیهای Beatmania و GuitarFreaks عرضه میکند. کنسول دستی جدید نیتندو با نام Gameboy Color عرضه میشود. شرکت Sierra Studios بازی Half-Life را عرضه میکند.شرکت SNK کنسول دستی Neo.Geo Pocket را معرفی و عرضه میکند.شرکت Rockstar Games بازی Grand Theft Auto را معرفی میکند.

 

1999 -- کنسول DreamCast شرکت سگا عرضه میشود.بازی Everquest به عنوان دومین MMORPG رسمی کار خود را آغاز میکند.نینتندو بازی Donkey Kong 64 را عرضه میکند. کنفرانس ساخت بازیها، اولین فستیوال بازیهای مستقل را برگزار میکند. بازی Tony Hawk’s Pro Skater عرضه میشود.بازی MMORPG با نام Asheron’s Call شروع به کار میکند.

2000-- کنسول Sony Playstation 2 معرفی میشود.نینتندو به فروش صد میلیونی GameBoy دست پیدا میکند.بازی The Sims از شرکت Maxis عرضه میشود. شرکت پست ایالات متحده مهر مخصوصی برای بازیهای کامپیوتری را معرفی میکند.

 

2001 -- کنسولهای Xbox از شرکت مایکروسافت و GameCube از شرکت نینتندو معرفی میشوند.شرکت Midway با صنعت بازیهای Arcade خداحافظی میکند.بازی Halo : Combat Evolved از شرکت Bungie معرفی میشود. Sega به طور رسمی اعلام میکند که دیگر قصد ساخت کنسولهای بازی را ندارد.

 

2002 -- بازی The Sims پس از دو سال گوی سبقت را در فروش از رقبا ربوده و با جلو زدن از بازی Myst تبدیل به پر فروشترین بازی کامپیوتری تمام تاریخ میشود.بازی MMORPG با نام Sims Online شروع به کار کرده و شرکت Sega بازی Rez را بر روی Playstation 2 عرضه میکند.سرویس بازیهای آنلاین مایکروسافت با نام Live شروع به کار میکند.

 

2003 -- بازی نقش آفرینی به شدت آنلاین (MMORPG) جنگهای ستاره ایی شروع به کار میکند.نینتندو تولید کنسولهای NES و SNES را بالاخره متوقف میکند.بازی Enter the Matrix از شرکت آتاری منتشر میشود.شرکت Nokia تلفن همراه مخصوص بازی خود را با نام N-Gage عرضه میکند.

 

2004 -- سونی کنسول دستی Playstation Portable را در ژاپن و Playstation 2 را در چین عرضه میکند.شرکت نینتندو کنسول دستی Nintendo DS را معرفی و عرضه میکند.شرکت Bungie قسمت دوم بازی Halo را منتشر میکند.

2005 -- نینتندو کنسول دستی Gameboy Micro را عرضه میکند.سونی کنسول PSP را در آمریکای شمالی و از طرفی مایکروسافت کنسول Xbox 360 را عرضه میکند.شرکت Tiger Telematics کنسول دستی خود را با نام Gizmondo در آمریکا و انگلستان عرضه میکند. علامت بازی The Sims بر روی مهرهای پستی کشور فرانسه معرفی میشوند.

 

2006 -- کنسولهای Nintendo Wii و Sony Playstation 3 عرضه میشوند.از طرفی مایکروسافت اقدام به فروش Xbox360 در استرالیا میکند.

 

 

2007 -- بازی World of Warcraft با بیش از 9 میلیون بازیباز در سرتاسر دنیا به معروفترین و موفقترین بازی MMORPG تاریخ تبدیل میشود.

 

[ شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 14:5 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]

معرفی بازی ژنرال +عکس

فصل تابستان شروع شد و اوقات فراغت باید بالاخره پر شود. اگر اهل بازی باشید حتما اسم جنرال را تا به حال شنیده اید. البته اغلب جنرالز رو با C&C 3 یا ۴ اشتباه می گیرند اما این ها کاملا با هم تفاوت دارند.این بازی حدودا سال ۲۰۰۳ وارد بازار شد اما هنوز بین بچه های گیمر خصوصا کسانی که آن لاین بازی می کنند طرفدارهای زیاد و خاصی دارد. سبک بازی به صورت استراتژیک Real Time یا همون زمان کنونی هست. یعنی خبری از ربات های تخیلی و هیروهای افسانه ای نیست . همه چیز مثل یک جنگ واقعی طراحی شده است .البته بعضی از چیزهای بازی کمی اغراق آمیز و تخیلی به نظر می رسد اما در کل می توان بازی را در دسته ی استراتژیک های غیرتخیلی به حساب آورد.

این بازی دارای ۳ گروه اصلی به نام های USA ، CHINA و GLA(Global Liberation Army) که دو مورد اول کاملا مشخص است و مورد سوم منظور کشورهای خاورمیانه و اعراب هستند. البته از جایی که بازی ساخت کشور امریکاست تبعیض هایی علیه اعراب ، ایرانیان و به طور کلی مسلمانان اعمال شده است. به طور مثال گروه GLA در بخش پادگان خود یونیتی به اسم تروریست(فردی که به خود دینامیت بسته و عملیات انتحاری می کند) دارد. البته بیش از این در اینجا نمی شود راجع به این موضوعات صحبت کرد . هر تیم یونیت های متنوع و کاربردی زیادی دارد که هر کدام با هم تراز خود در تیم دیگر تفاوت دارند. هر تیم همچنین چیزهایی واحد و تک برای خود دارد. مثلا در زمینه سلاح های کشتار جمعی (Superweapon) تیم USA Particle Cannon (معروف به لیزر) ، تیم CHINA Nuclar Missle( معروف به بمب اتم) و تیم GLA Scud Storm (معروف به اسکاد) را دارند. گرافیک بازی نسبت به سال ساخت آن یعنی حدودا ۲۰۰۳ میلادی خیلی خوب می باشد. موسیقی بازی توسط یکی از آهنگسازان معروف EA Games ساخته شده و می توان گفت موسیقی این بازی رنگ و لعاب خاصی به بازی بخشیده است. گیم پلی بازی بی شک یکی از بهترین ها در طول تاریخ ساخت بازی های استراتژیک می باشد. به عنوان مثال شما می توانید به صورت ترکیبی از موس و تقریبا همه ی دکمه های کیبورد همزمان استفاده کنید و سرعت خود را بالا ببرید. منتظر پک Zero Hour که روی این بازی ریخته می شود و برای هر گروه ۳تیم دیگر هم اضافه می کند باشید. آموزش های مربوط به آن لاین بازی کردن این بازی در آینده قرار داده می شود.

site:afm-rayan.ir

بازي جنرال 3 ارتش ايران

اين بار بازي جنرالها را با ارتش ايران در گرافيك جديد و داستاني جديد تجربه كنيد ....

اين بازي قابليت آپديت و شبكه و بازي آنلاين را دارا ميباشد.

اين بازي داراي مجوز رسمي از بنياد ملي بازي هاي را يانهاي به تاريخ:۱۸ بهمن ۱۳۸۸ در رده سني بالاي 12 سال مجوز رسمي از وزارت ار شاد جمهوري اسلامي اير ان به شماره.

مجوز وزارت ارشاد: 155/1813 به تاريخ : 1389/02/01

اين محصول شا مل 18 ما موريت داستان وار بر اي بازي است در سه تيم اير ان و امر يكا و روسيه هر تيم 6 ما موريت كاملا جدید.

داستان بازي در سال 2012 رو ايت مي گردد داستان از آنجا شر و ع مي گردد كه : زلز له عظيمي اوضاع داخلي و امنيتي كوبا را به مرز يك بحران كشا نده تمام كشور ها سعي در كمك به اين كشور فقير امر يكاي لا تين دارند ولي طبق معمول كمكها دير مي رسند و امر يكا نير و هاتي نظا مي خود را در سو احل شر قي كو با پيا ده مي كند و سعي در تسلط بر او ضا ع را دارد ...

در همين اوضا ع نير و هاي روسيه به كمك مردم كو با مي شتا بند و كمكهاي انسا ن دو ستانه زيادي بر اي كو با ار سال مي كنند در يكي از همين كمكها دو فروند از هو اپيما هاي ترابري روسيه بر فر از اقيا نوس اطلس توسط يك هواپيماي آواكس هو اپيما هاي بمب افكن شنا سائي مي شو ند و به 4 جگنده فر مان حمله به آنها داده ميشو د و درگيري ها از اينجا شرو ع مي شو د تما م تلاش ها ي جا معه جهاني و مذاكرات با شكست رو برو ميگر دد و روسيه علنا و ارد جنگ مي گردد ....

امر يكا در همين اوضاع با ناتو وارد مذاكره شده و پيما نهاي امنيتي جديد امضا ء ميكند ...

چين با امريكا وارد مذاكره ميگردد ، چين دچار يك سر در گمي است ....

اير ان با متحدان سنتي خود يعني سوريه و لبنان پيما نهاي امنيتي امضا ئ ميكند ولي متاسفانه نير و هاي اسر ائيلي و ناتو به مو اضع اير ان و سوريه در لبنان حمله ميكنند و اير ان با يك استر اتژي زير كانه مقا بله به مثل ميكند....

اولين ماموريت اير ان پس از يك دموي زيبا از حمله ناتو و اسر ائيل به پايگاه هاي سوريه و اير ان در لبنان شرو ع ميشود كه در اين حين يكي از ماموران بلند پايه لبنان كه مامور مذاكرات با چين بوده خيانت ميكند و موجب وارد شدن خسارت به پايگاه هاي ما ميگردد ماموريت شما نابودي پايگاه ناتو و سپس حمله به پايگاه هاي خائنين روسي است اما با يك تاكتيك هوشمندانه.....

اولين ماموريت روسيه حمله به سو احل شرقي كوبا ست و پيا ده كردن نيرو در سو احل است كه داراي يك دموي بسيار زيباست ....شما در نقش روسيه بايد سو احل را از نير و هاي امر يكائي پس بگير يد و پا يگا هاي امريكائي را نابو د كنيد ......

اولين ما موريت امر يكا پس از يك دموي زيبا كه توضيح واقعه و پيا ده شدن در سو احل كوباست و ماموريت شماحمله به نير و هاي كوبا و روسيه است كه بسيار سخت به شما حمله خو اهند كرد و شما بايد بسيار محتاط باشيد وسريع دفاع و منابع را از آن خود كنيد ....

 

 

ويژگيهاي بازي :

 ار تقا ء كيفيت گر افيك بازي حداقل 35% ...

اضافه شدن گرافيك بي نظير و هوشمندانه در افكتهاي آب و هوا ...بيش از 8 محيط آب و هوايي جديد و تكسچير محيطي بي نظير ...

اضافه و وير اش كاملا جديد هوش مصنوعي بازي شما را در حملاتي بسيار سهمگين و هوشمندانه به چالش خواهد كشيد ...

اضا فه شدن 14 تيم كاملا جديد و مجموع 21 تيم ...

1-ارتش اير ان

2-ارتش لبنان

3- ارتش اتحاديه عرب

4-ارتش سوريه

5-ارتش روسيه

6-ار تش ناتو

7-ارتش استر اليا

8-ار تش فر انسه

9-ارتش انگلستان

10-ارتش كره شمالي

11-ار تش ژاپن

12-ارتش چين

13- نير وي زميني چين

14-نير وي اتمي چين

16-ار تش امر يكا

17-ژنرال هلي كوپتر امر يكا

18-نير وي هوايي امر يكا

19-نير وي رو بو تيك امر يكا

20-ار تش القاعده

21-ار تش عراق (علي شيميا ئي)

امكانات بازي :

تمام تييمها سا ختمانها و بيس جديد دارند امكا نات ، ادو ات ، تا نكها ، نفر ات ، دفاع ها جديد و ..

 

اضافه شدن دفاع هاي كاملا جديد مانند كاتيو شا، توپخانه،سنگر تير بار، موشكهاي سام و....

كل صد ا ها دو بله هستند ....

اضافه شدن موزيك هاي جديد بر اي همه تيمها...

اضافه شدن قابليت مديا پلير بر اي تنها تيم اير ان و پخش سر و د هاي اير اني ....

تمام صد اهاي محيط و انفجارات شليكها همه به روز و از صد اهاي طبيعي استفا ده شده....

گرافيك جديد از حر كت ادو ات نظا مي و سر باز ها حتي گرد و خاك حر كت سر باز ها...

ايجاد اثر ات انفجارات و شليكها بسيار طبيعي ....

اضافه شدن نقشه هاي بي نظير مناطق معتدل آمر يكاي لاتين....

اضافه شدن بيش از 300 نقشه كاملا جديد ...

بيش از 60 تانك جديد

بيش از 30 سر باز جديد

24 قدر ت جديد

اضا فه شدن نير وي دريايي

اضافه شدن نير و ي هو ايي بر اي همه تيمها

اضافه شدن شل مپ كاملا جديد اير اني ...

اضافه شدن دموي كاملا جديد ...

بيش از 4 ناو جنگي با قدر تهاي متفاو ت ، زير دريا يي ه و...

و صد ها اضافات و تعقيير ات جديد ....

اين بازي كاملا جذاب و بي نظير و خاطره بر انگيز خو اهد بو د ....

سخت افزار مورد نياز :

OS:windows xp/vista

CPU: Dual-Core 2G or faster

RAM:1G or more

Disc Drive:4.8 GB installing games

Hard Drive:8x or faster DVD-ROM Drive

VGA:GF 4200 or ATI 9550

Sound:DirectX 8.1 compatible sound card

عکسهایی ازبازی جنرال در ادامه مطلب...


ادامه مطلب

[ شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 14:2 ] [ اطاعت .کمالی ]

[ ]